VIP taneční s modelingem

NOVINKA - PRO MLÁDEŽ, VYSOKOŠKOLÁKY

Dnešní klasické základní taneční pro mládež neplní již tu správnou funkci mimoškolního vzdělávání. Je tam téměř opomíjená výuka společenské etikety a tyto taneční dnes již nesplňují požadavky na novou dobu.

Proto přicházíme s novinkou VIP tanečních, kde je kladen důraz na praktické zvládnutí společenské etikety a samozřejmě tance s výrazným důrazem na kvalitu lekcí.

Dominantní lekcí tanečních je speciální lekce stolování formou banketu. Na tříhodinové lekci s jídlem o pěti chodech se dovíte zajímavosti o stolování, rozdíly mezi společenskými událostmi, jak se na ně připravit, obléci apod.

Další praktickou lekcí je vernisáž s rautem. Před lekcí se dovíme jak se na tuto akci připravit a pak na místě se naučíme prakticky zvládnout chování u rautu, což i dnes civilizované Evropě činí nemalé potíže.

Speciální párové tance jako je salsa, merengue a bachatta se naučíme na speciálním tématicky zaměřeném hawaii plesu.

Další taneční lekce jsou věnovány tématicky standardním, latinskoamerickým a lidovým tancům.

Aby výuka byla skutečným přínosem pro naše frekventanty kurzů, jsou organizovány pouze pro malé kolektivy od 11 do 25 párů.  Na závěr máme připraven gala ples pro vás a zvané hosty.

Praktickým přínosem pro kolektivy je určení si svých termínů jednotlivých lekcí. Na nic nečekejte. Tyto taneční jsou ty pravé. A jsou pro vás.

Celý balíček i s modelingem je za 3900,- Kč. 

ZÁKLADY MODELINGU

Chůze po molu a na pódiu

Správné držení těla a výraz

Průprava před kamerou

Průprava před focením

Výuka v češtině a angličtině

Profesionální focení 3 fotografie

Profesionální make up se Studiem krásy

Profesionální účes

www.studiokrasy.cz

   
     

(C) 2016


Ĉ
Josef Macura,
12. 11. 2015 15:38
Comments