Oznámení‎ > ‎

Nová taneční sezóna

přidáno: 6. 9. 2020 6:23, autor: Josef Macura

  Začíná nová sezóna, a my doufáme, že korona virus bude k nám shovívavější a dovolí nám opět pracovat na místní i mezinárodní úrovni.

Chybí vám tanec, pohyb, společenské vyžití. Využijte naší nabídku. Od září a října otevíráme v Šenově, Havířově i Ostravě tyto kluby a kurzy:

Reprezentační taneční klub pro děti a mládež ve stylech disco, street, show, latina a párové tance v kategoriích od 4, 8, 12 let a hlavní věková kategorie. Tréninky jsou minimálně dva až tři krát týdně. Absolventi se účastní mezinárodních koncertů, soutěží, plesových vystoupení apod.

Taneční klub pro dospělé a mládež je zaměřen na společenské tance standardní a latinskoamerické a speciální párové tance salsa, merengue, batchata apod. Výuka je jednou týdně, pro aktivní tanečníky pořádáme speciální soustředění. I v tomto klubu se můžete zúčastnit také soutěží na úrovni hobby.

Kurz kondičního tance pro dospělé a mládež je určen sólovému tanci ve stylu latino, pop a dalších stylů. Tento kurz je určen k výraznému zlepšení kondice, odbourávání stresu a pro některé k udržení ideální váhy., a to vše při fantastické hudbě a živým rytmům latinskoamerické hudby.

Kurz stolování je určen pro kolektivy od 8 osob a pomůže vám příjemným způsobem a pětichodovým menu vyrovnat s nedostatky v této oblasti. Na společenských akcích a jednáních se budete cítit příjemně a sebevědomě.

U nás si můžete objednat jakýkoliv kurz na zakázku. Pro školky a první stupně ZŠ nabízíme interaktivní divadlo a programy pro karnevaly, Mikuláše, dny dětí apod.

Přihlášky do kurzů zasílejte emailem na macura@tspalas.com. Na základě přihlášky budete pozváni na první lekci. Uzávěrka přihlášek je 20. září.

Www.tspalas.com, tel: 702 914 717, f: Palas dance

Comments